Newsletter
Bądź na bieżąco - zapisz się do naszego newslettera!

VOLMAT

 

 

      W branży motoryzacyjnej i sprzedaży części zamiennych jesteśmy od 1993 roku. Pod nazwą VOLMAT działamy od 2001 roku. Od początku swojej działalności nasza firma specjalizuje się w sprzedaży części samochodowych i akcesoriów do samochodów marki VOLVO.

 

      Oferowane na naszej stronie części to zaledwie wycinek naszego asortymentu. Proponujemy bardzo duży wybór części oryginalnych zarówno nowych jak i używanych oraz zamienniki części oryginalnych renomowanych producentów będących często dostawcą na fabryczną linię produkcyjną. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową, dzięki czemu zaoszczędzą Państwo czas, gdyż dostawa części odbywa się bezpośrednio pod wskazany adres na terenie kraju w ciągu 24 godzin.

 

      Realizujemy zamówienia telefonicznie, faxem lub poprzez pocztę elektroniczną. Nasza strona internetowa powstała z myślą o tych wszystkich, którzy szanują swój czas. Przy wypełnianiu formularza zamówienia prosimy o podanie maksymalnie dużo danych co pozwoli nam na precyzyjne dobranie właściwych części.